Споделеното работно пространство "Печатницата" и мрежата за споделяне на опит и умения Plovdiv Design Talk организират на 26-ти, неделя, отворена дискусия на тема Потребителско изживяване (User Experience или за кратко UX).
Предприемачите ще съберат отновона едно място хора с различен опит и професии, но с интерес в сферата на предоставяне на по-добро потребителско изживяване. Темата ще е интересна за дизайнери, информационни архитекти, проджект мениджъри, QA, HR, фирмени консултанти, търговски представители, психолози, етнолози и други.
На 26-ти, от 14:00 часа ще чуете кратки представяния от Иван Джеферов (Печатницата), Деница Чакърова (Plovdiv design talk) и Стоян Найденов (Touch Awesome). След което ще се запознаете с присъстващите и ще дискутирате заедно теми около UX, докато похапваме сладки изкушения от Сладкарница Канела/pastry shop Kanela, спонсорирани от Novarto Ltd.
- Къде: Печатницата
- Кога: 26.04, неделя
- Начало: 14:00 часа
Прочетете повече за Печатницата ТУК