След огнената стихия, която застигна Драматичен театър Пловдив, екипът му направи всичко възможно да предложи на пловдивските зрители един интересен и вълнуващ фестивал.
За съжаление сцената на, приютилия част от представленията Дом на културата не е оборудвана с въртящ се кръг, което ще попречи да бъде поставено представлението на Народния театър "Иван Вазов" "Веселите уиндзорки". То ще бъде заменено с премиерата на "Хората от Оз" от Яна Борисова.
На сцената ще се насладим на цяла плеяда изключителни артисти – Цветана Манева, Атанас Атанасов, Вежен Велчовски, Стефан Вълдобрев, Радена Вълканова.
Спектакълът "Хората от Оз" донесе награда Аскеер за поддържаща мъжка роля на Атанас Атанасов.
От вчера специално за феновете на „Сцена на кръстопът“ работи нова каса. В театралните колони на входа на Драмата тя ще създаде удобства на ценителите. Те ще могат да си закупят билети и на касата на Драматичния театър без да се налага да чакат на опашки.