Втори кръг от ШЛ на Пловдив

Тази седмица се изиграха мачовете от втория кръг на Шампионска Лига Пловдив по футзал. По-голяма част от двубоите се проведоха във вторник, а в сряда се състояха 2 срещи. В тях отборите си отбелязаха множество голове за радост на зрителите около терена. Изключително драматично бе на "Арена Бултрас", където Stream Team отстъпи с 5:7 на Южен Полъх и пчти изгуби шансовете си с 2 поредни загуби в лигата.

"Жълто-черните" водеха на полувремето с 3:1, но след почивката допуснаха пълен обрат, като гостите можеха да запишат и по-убедителна победа. Второто попадение в двубоя пък бе невероятен удар от дистанция на Ясен Петков, който обра аплодисментите на публиката около терена.

На игрището на "ППАФЛ" Клокотница и Бунта Север завършиха 3:3. Отборът на Клокотница поведе с 3:0, но "бунтарите" показаха силен дух и успяха да се доберат до равенството. На терена на "Булспорт365" също бе доста интересно, като в един от двубоите бяха отбелязани общо 8 гола и мачът завърши без победител – Fighters 4:4 Младежка – 1.

В сряда на терена на "ГФЛ" двата мача бяха коренно различни. В първия двубой драмата стоеше до последно, но в крайна сметка Викинг победиха с 4:3 Сънрайс, а победното попадение падна 6 минути преди края. Във втория мач Бет365 буквално разби ФК Даяна с 8:2. Всички голове за победителите бяха отбелязани до 38-ата минута.

Всички резултати, както и статистиката от тях, можете да видите в секцията "Резултати и програма"