Благотворителен базар и работилница за мартеници „Детство за всички”

Фондация “Качество на живот” – благотворителност се прави със сърце и с кауза

Каузата е да помогнем на децата с детска церебрална парализа в борбата им за физическа независимост. Любов ще вложим в мартениците, които ще изработят всички пловдивчани със собствените си ръце. Събитието ще се проведе на 23 и 24 февруари в изложбената зала на втория етаж в Мол Галерия Пловдив.

Фондацията приканчва всеки да вземе мартеница или да се включи в една от работилниците, където ще можете собственоръчно и с любов да направите своята мартеница и да дарите стойността и в името на каузата!

Събраните средства ще се инвестират в изграждането на рехабилитационен център за лечение на деца с детска церебрална парализа.

За повече информация относно събитието може да посетите фейсбук , както и да се свържете с Фондация “Качество на живот” на телефон: 0879 444 772

МИКЦ – Пловдив Област

ул. ''Волга'' 24
телефон: 032 62 22 78
 

За автора

Вашият коментар